نزدیکی در اواسط بارداری

منبع: http://raisingchildren.net.au

نقش طلایی برای داشتن نزدیکی در طول دوران بارداری همسرتان این است که شما و همسرتان به آن همچنان علاقه مند باشید . اما اکثر مردان می گویند که آنها نزدیکی در اواسط بارداری همسرشان کمتر دارند وقتی که همسرشان باردار می شود و انتظار تولد فرزند را دارند.

نزدیکی در طول دوران بارداری ممکن است احساسی کاملاً متفاوت از آنچه قبلاً بوده ، باشد . شما ممکن است نگران باشید که نزدیکی به فرزندتان آسیب می رساند . اما فرزند شما درکیسه جنین محافظت می شود. بنابراین شما به بچه تان زمانی که نزدیکی دارید آسیب نمی رسانید.

اگر مسائل یا مشکلاتی وجود دارد برای مثال ، همسرتان در دوران بارداری مقداری خونریزی دارد . با پزشک خود مشورت کنید و او به شما خواهد گفت که آیا نزدیکی داشته باشید یا خیر.نزدیکی در اواسط بارداری

نزدیکی در اواسط بارداری همسرتان

همسر شما ممکن است انرژی بیشتری در سه ماهه دوم داشته باشد و علاقه او به داشتن نزدیکی در اواسط بارداری بیشتر شود .

در اوایل دوران بارداری همسرتان بدلیل نشانه هایی همچون تهوع ، خستگی و … احتمالاً میل کمتری به نزدیکی داشته باشد . هورمونها و فشار خون بالا در سه ماهه دوم ممکن است باعث شود تمایل همسرتان به داشتن نزدیکی در اواسط بارداری بیشتر شود .

شکل ظاهری بدن همسرتان تغییر کرده اگر شما می خواهید نزدیکی داشته باشید ، اجازه دهید نزدیکی در حالتی انجام شود که همسرتان راحت تر می باشد به لحاظ موقعیتی .

کارهایی که شما می توانید انجام دهید

*سعی کنید به نیازهای همسرتان اول از همه توجه کنید و فکر کنید که او چه احساسی دارد. تهوع ، استفراغ ، دردناک شدن سینه ها و … از دلایلی هستند که باعث می شود همسرتان تمایل کمتری به داشتن نزدیکی داشته باشد. همسرتان ممکن است نوازش و ماساژ بیشتر ترجیح دهد.

*صبور باشید ، نداشتن نزدیکی با همسرتان ممکن است فکرتان را خراب کند اما بدانید آن برای همیشه نخواهد بود.

مترجم : سید رضا علوی زاده

ویرایش : پریسا بابائی

تهیه شده توسط تیم نی نی عسل

www.niniasal.com

کد مطلب :i-0019

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام پیوند *
ایمیل *
وبلاگ