درباره ما

دنیای امروز مدتهاست ناخودآگاه درگیر پدیده ای به عنوان تکنولوژی است،در این بین اینترنت مهمترین نشانه فراگیر شدن تکنولوژی می باشد.امروزه مردم در سرتاسر دنیا برای برطرف کردن بسیاری از نیازهای خود به خصوص نیازهای اطلاعاتی به این وسیله کارآمد نیازمندند.

سایت نی نی عسل با هدف در اختیار گذاشتن اطلاعات مفید ، به روز و معتبر با بهره گیری از کارشناسان و مشاورین عالی در خصوص بارداری و تربیت نوزاد سعی در رفع نیاز اطلاعاتی خانواده ها در این زمینه را دارد.

برای زنان باردار شاید بهترین راه برای کسب اطلاعات در زمینه بارداری و تربیت نوزاد ، اینترنت باشد زیرا کسب اطلاعات از طرق سنتی نیازمند صرف وقت ، هزینه و انرژی مضاعفی خواهند بود اما از طریق اینترنت و سایتهای معتبر که از مشاوران برجسته بهره مندند می توانند در اسرع وقت و در کمال آرامش اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو نمایند.

سایت نی نی است تشکیل شده از مقالات علمی و آموزشی ، همچنین مطالب به روز و استخراج شده از منابع معتبر و کلیپهای آموزشی مرتبط ، برای راهنمایی مادران می باشد که در تهیه این به مطالب به دو جنبه توجه به سزایی گریده است :

اول معتبر بودن و به روز بودن مطالب

دوم کاربردی و مختصر بودن مطالب

امید است با استفاده از مطالب سایت نی نی عسل  بخشی از نیازهای زنان باردار و مادران و پدران صاحب فرزند را برطرف گردد. لذا از شما کاربران عزیز خواهشمندیم با در میان گذاشتن نظرات خود با مدیریت سایت از طریق فرم تماس ما را در بهبود مطالب سایت یاری فرمائید.

با تشکر فراوان مدیریت نی نی عسل