تبلیغات

تبلیغات سایت نی نی عسل به دو بخش تقسیم می گردد : 1- تبلیغات اختصاصی برای پزشکان و مراکز درمانی 2- تبلیغات برای سایر مشاغل   که در ادامه می توانید اطلاعات کامل در این زمینه را مطالعه بفرمائید.

بخش اول : هرپزشک ایرانی یک برند (تبلیغات اختصاصی برای پزشکان و مراکز درمانی)

تیم نی نی عسل در حوزه پزشکان ایران با استفاده از روشهای نوین بازاریابی اقدام به جایگاه سازی ، اعتبار بخشی و ایجاد شهرت برای پزشکان نموده که تاکنون در ایران روی آن تمرکز نشده است.

آیا می دانید بسیاری از هموطنان ما برای یافتن پزشک خوب و معتمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. پس بهترین زمان برای معرفی خود را از دست ندهید. در دنیای امروز تبلیغات غیرمستقیم و دهان به دهان موثرترین روش برای معرفی می باشد. با توجه به تخصصی بودن فعالیت سایت نی نی عسل در زمینه بارداری ، تربیت فرزند ، پزشکان و خانواده طبیعتاً مراجعه کنندگان به سایت و شبکه های اجتماعی وابسته به سایت نی نی عسل افرادی هستند که سلامتی خود و خانواده برایشان اهمیت دارد پس به دنبال پزشکی معتمد و مجرب می گردند.

لذا توصیه ما این است که با سپردن تبلیغات خود به سایت نی نی عسل مطمئن شوید که کار و رزومه شما کاملاً از طریق روشهای نوین بازاریابی در عصر جدید با اثربخشی بسیار بالا معرفی می گردد..

سایت نی نی عسل با نیروهای متخصص خود در امر بازاریابی به طور کاملاً حرفه ای ، علمی و به روز نه تنها تبلیغات بسیار اثربخشی را برای شما انجام خواهد داد بلکه در مدت زمانی کوتاه شهرت و مجرب بودن و اعتبار شما را در جامعه ایرانی افزایش خواهد داد.

تعرفه تبلیغات نی نی عسل

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

تنها یک بار تبلیغات متفاوت و متمایز سایت نی نی عسل را امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید و همیشه در کنار هم باشیم.

سایر پلن های تبلیغاتی اختصاصی پزشکان

در عکس زیر می توانید پلن های مختلف سایت نی نی عسل را که برای پزشکان محترم در نظر گرفته شده ببینید و با توجه به نیاز خود یکی از آنها را سفارش دهید. همچنین هر کجا نیاز به مشاوره داشتید می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

پلن های تبلیغاتی پزشکان

 

بخش دوم : تبلیغات برای سایر مشاغل(بازاریابی برد-برد)

تبلیغات آنلاین یکی از تبلیغاتی است که با توجه به رو به رشد بودن استفاده از فناوری های مختلف که با اینترنت در ارتباط هستند ، بسیار کارآمد و اثربخش می باشد.زیرا بسیاری از افراد در دنیای امروز برای پیدا کردن هر چیزی به سراغ اینترنت رفته و از وسایل الکترونیکی خود استفاده می کنند.با توجه به این موضوع تیم نی نی عسل در طراحی و هدایت سایت همه ی وسایل ارتباط جمعی از جمله موبایل ، تبلت و کامپیوتر مد نظر قرارداده است.

همیشه هدف سایت نی نی عسل جذب هدفمند تبلیغات بوده است نه تنها سودآوری . پس قبل از قرارگرفتن هر تبلیغی در سایت به صورت کاملاً رایگان به شما مشاوره های لازم در زمینه بازاریابی الکترونیک داده خواهد شد تا هر تبلیغی که در سایت قرار می گرد نتیجه برد-برد در پی داشته باشد.

برای تبلیغات در صفحه اصلی سایت نی نی عسل چهار قسمت در نظر گرفته شده که با توجه به محل قرار گیری هر تبلیغ قیمت ها مشخص گردیده است.در دو عکس زیر می توانید هم محل تبلیغات و هم قیمت را مشاهده فرمائید.

 

ads01

تبلیغات 02

 

تعرفه تبلیغات سایت نی نی عسل

ابعاد بنرها به شرح زیر است :

A : 728*90

‌‌B : 468*60

C : 250*250

تبلیغات متنی و قابل قرارگیری در سایدبار سایت : D

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

تنها یک بار تبلیغات متفاوت و متمایز سایت نی نی عسل را امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید و همیشه در کنار هم باشیم.